Home INFO Се појави мајката на Кевин од „Сам дома“ и ги воодушеви фановите...

Се појави мајката на Кевин од „Сам дома“ и ги воодушеви фановите (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Мајката која што сите одлично ја помниме од филмскиот божиќен класик „Сам дома“, Кејт, повторно ги насмеа сите на социјалните мрежи.
Кетрин О’Хара, актерката која сите ја помниме како мајката на Кевин, ја рекреираше позната сцена од нашиот омилен божиќен филм.

Се работи за сцената каде таа го извика легендарниот вресок во второто продолжение кога сфати дека повторно го заборавила синот. Ова видео набрзо стана вирално на ТикТок.

@cohclips_

catherine recreating “KEVIN!” 😂 #fyp #foryou #foryoupage #catherineohara #schittscreek #beetlejuice #homealone #funny #comedy #moirarose

♬ original sound – catherineoharaclips_

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------