Home INFO Се појави стара снимка од Меган Маркл! Ќе се изненадите каков талент...

Се појави стара снимка од Меган Маркл! Ќе се изненадите каков талент има

реклама:Лето во Банско

На Јутјуб се појави снимка од Меган Маркл која датира од 1998 година.

Тогаш 17годишна тинејџерка, Меган пее божиќен дует со својата пријателка, актерката Натали Фримен.

Бројните обожаватели ги пофалија вокалните способности на Меган.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------