Home INFO Се појави трејлерот за филмот “Барби”, публиката не е воодушевена...

Се појави трејлерот за филмот “Барби”, публиката не е воодушевена (видео)

реклама:G Natural

На 21 јули во кината ќе се појави филмот „Барби„.

Маргот Роби и Рајан Гослинг ги глумат Барби и Кен а објавен е и трејлер за филмот.

Во споредни улоги се Сима Лиу, Вил Ферел, Нкути Гатва, Мајкл Сера, Иса Рае, Реа Перлман и Кејт Мекинон, од кои некои играат алтернативни верзии на Барби и Кен. На пример, Дуа Липа ја игра сирената Барби.

Меѓутоа, она што на гледачите им оставило посебен впечаток е изгледот и ликот на Кен, кој го игра Рајан Гослинг.

Изгледа дека многумина не се воодушевени, па своите критики ги изразуваат на социјалните мрежи. Многумина сметаат дека актерот е за оваа улога, други дека русата коса никако не му одговара.

Исто така, многумина се согласиле дека Гослинг премногу ги потсетува на американската водителка Елен Деџенерис.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------