Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се појави видео од драматиниот напад и пукање од киднапирањето на кучињата...

Се појави видео од драматиниот напад и пукање од киднапирањето на кучињата на Лејди Гага (видео)

реклама:Велигден со Стаф

На Твитер се појави видео снимка од безбедносните камери од мментот на нападот и киднапирањето на кучињата на пејачката Лејди Гага.

На него може да се забележи како автомобил се приближува до Рајан Фишер шетачот на кучња и како двајца мажи излегуваат од задната врата и го напаѓаат Рајан.

За среќа Гага веќе здивна со оглед на тоа дека кучињата се пронајдени не повредени, а Фишер закрепнува од повредите.

Лејди Гага здивна, кучињата пронајдени наградата од 500 000 долари ја офајди среќната пронаоѓачка

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------