Home INFO СЕ ПОЈАВИ КЛУЧЕН ДОКАЗ во скандалот Карлеуша – Врањеш! Еве што ја...

СЕ ПОЈАВИ КЛУЧЕН ДОКАЗ во скандалот Карлеуша – Врањеш! Еве што ја издаде! /ФОТО/

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша се обидува на сите можни начини да докаже дека фотографиите и преписките во секс аферата не се нејзини и дека некој сака да и наштети со монтирани фотографии, за кои што Огњен Врањеш босанскиот фудбалер со кој таа била во тајна врска вели дека се автентични.

Меѓутоа доказите дека фотографиите се реални се токму во самите нив.

Како што тврди и објаснува српскиот портал „Курир“, сликите се направени во нејзината спална соба бидејки на нив може да се видат гардероберот со нејзина облека и сталажа.

Можете да погледнете и споредите сами….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------