Home INFO Се продава љубовното гнездо на Џастин и Хејли Бибер! (фото)

Се продава љубовното гнездо на Џастин и Хејли Бибер! (фото)

реклама:G Natural

Џастин Бибер на популарната социјална платформа Инстаграм објави сет фотографии од својот дом во кој живее заедно со сопругата Хејли.

“Мислам дека сакам да го продадам својот дом на Беверли Хилс, кој го сака? Ќе го продадам со сиот мебел. Направете понуда”, напишал Бибер на популарната социјална мрежа.

Домот на Бибер е со површина од 567 квадратни метри има 5 спални соби, 7 купатила, библиотека, вински подрум и домашно кино.

View this post on Instagram

Whoever wants to buy my home reach out

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------