Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Црната пантерка објави фотка со импресивна фигура и ги демантираше гласините дека...

Црната пантерка објави фотка со импресивна фигура и ги демантираше гласините дека е трудна

реклама:G Natural

Гласините кои што кружеа цела недела дека наводно манекенката Наоми Кембел (47) е трудна таа ги демантираше со објава на фотка на која е во топ форма.

HAPPY 1st Of AUGUST MY LOVES ♥️???????????????? @vincent_darre

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Имено, Наоми Кембел со друштво на пријатели плови низ Јадранот. Манекенката на јахтата и прави друштво француската глумица Фарида Келфа и нејзиното семејство.

Додека Наоми и Фарида веслале со кану околу јахтата, синот на француската глумица скијал на вода.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------