Home INFO Се роди Кирил, второто дете на Сара Мејс и Димитар Атанасовски

Се роди Кирил, второто дете на Сара Мејс и Димитар Атанасовски

реклама:G Natural

Водителот Димитар Атанасовски и неговата сопруга Сара Мејс по вторпат станаа родители.

По ќерката Илина, се роди синот Кирил.

Среќната вест ја сподели тато Димитар на социјални мрежи каде ја објави и првата фотографија од синот.

Честитки од тимот на Хитпортал!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------