Home ШОУ БИЗз Балкан Се сеќавате ли: Кога Сека Алексиќ беше актерка (видео)

Се сеќавате ли: Кога Сека Алексиќ беше актерка (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Одамна е тренд дел од пејачите да се обидуваат да се остварат и во улогата на актери.

Меѓу нив е и српската пејачка Сека Алексиќ, која пред неколку години се најде во третото продолжение од филмот “Ние не сме ангели”.

После ова следеше и епизодна улога во серијата Љубов, навика и паника, но по ова Сека никогаш повеќе не се појави во друга улога, иако имала повеќе понуди.

Потсетете се на улогата на Сека во “Ние не сме ангели”

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------