Home INFO Се сеќавате на видеото и дечкото на Северина со јахта? Еве каде...

Се сеќавате на видеото и дечкото на Северина со јахта? Еве каде е сега!

реклама:Лето во Банско

Северина денес важи за најпозната пејачка во регионот.

Нејзината кариера е константно пропратена со скандали, но дефинитивно на врвот е домашното видео на Северина на јахта.

Ова плус 18 видео стана вистински хит но истовремено и ја лансираше нејзината кариера.

Години подоцна откако Северина веќе изгради кариера и слава, останува прашањето каде е нејзиниот партнер од видеото на јахта?

Милан Лучиќ во 2004 година беше партнерот кој со Северина направи домашно видео кое протече во јавност.

Во тој момент неговата сопруга била бремена со трето дете, а Северина и снимката не успејаа да го растурат бракот.

Од моментот на објавување на снимката, Северина отиде напред, а тој пропадна во земја.

Пред повеќе од десетина години тој бил еден од најбогатите луѓе, и неговиот имот се проценувал на над 80 милиони евра.

Нема бизнис од кој не бил дел, од нафта, банкарство, малопродажба и сл.

Ретко се појавуваше во јавност, а по порното веќе и го снема.

Денес тој не е богат како некогаш. Богатството екстремно му се намали, и против него имаше обвинение и беше уапсен.

Неговите бизнис проекти ги пратеа контроверзии и завршувале неславно, а голем дел од имотот бил распродаден поради огромните долгови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------