Home INFO Сестрите Кардашијан повторно се мета на потсмев, еве зошто

Сестрите Кардашијан повторно се мета на потсмев, еве зошто

реклама:Велигден со Стаф

Сестрите од кланот Кардашијан толку се познати по тоа што сакаат да ги средуваат своите фотографии, тоа веќе никој не го изненадува.

Во кампањата за „Келвин Клајн“ во која петте сестри позираат во долна облека предизвика бројни коментари и реакции кај корисниците на Инстаграм.

Се чини дека личноста која што се занимавала со обработка на оваа фотографија малку се занела па сестрите изгледаат многу вештачки.

Фановите добро се забавуваат со коментари за пропустите на фотките, повеќето се осврнаа на раката на најстарата сестра Кортни, која што е толку тенка што едвај се гледа. Исто така се спомнува и неприродната поза на сестрата Кендел. Видете и сами..

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------