Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сека Алексиќ удри по ријалити ѕвездите и Луна Џогани: „Јас такви ги...

Сека Алексиќ удри по ријалити ѕвездите и Луна Џогани: „Јас такви ги блокирам“

реклама:G Natural

Во последното интервју дадено за емисијата „Ексклузивно“ на Пинк телевизија, пејачката Сека Алексиќ отворено прозвборе за реалните шоуа и ѕвездите кои се појавуваат од таму и за старлетите кои таа вели дека веднаш ги блокира.

Покрај другото таа додала дека никогаш не ја интересирале такви личности кои немаат во кариерата напраправено апсолутно ништо и кои станале популарни појавувајки се во реално шоу, и дека едноставно ги блокира.

Истото го додаде и за Луна Џогани која што рече дека ниту ја следи ниту ја интересира и не и е јасно како можат такви ликови да имаат фанови.

Дали Анабела и Луна жестоко ке реагираат на нападот од Сека останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------