Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сека Алексиќ во време на пандемија „фрли пара“ на овој луксуз… (фото)

Сека Алексиќ во време на пандемија „фрли пара“ на овој луксуз… (фото)

реклама:G Natural

Пајачката Сека Алексиќ изминативе години живее во идиличен брак со својот сопруг и двете деиња во прекрасна вила со базен и детали кои таа ги уредиа по свој вкус.

Она со што таа се пофали на Инстаграм богами ги изненади сите. Со оглед на тоа дека и нејзината работа е во мирување заради пандемијата таа сепак решила да чепне во своите заштеди за ново задоволство.

Имено пејачката во време на корона решила да изреновира нешто во својот дом односно да вгради сауна во своето огромно купатило и да си приушти дополнително уживање и релаксација кое според српските медиуми ја чинело 10 000 евра.

Откако се било готово со неколку фотки Сека се заблагодарила на фирмата која што за еден месец и го приушти ова задоволство.

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------