Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Секојдневието на Милош Биковиќ и сопругата Ивана Малиќ во две фотки, тој...

Секојдневието на Милош Биковиќ и сопругата Ивана Малиќ во две фотки, тој „дунка“ таа дои (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Актерот Милош Биковиќ и неговата сопруга Ивана не сакаат многу јавно да ги експонираат нивните смејни и приватни работи но фановите сепак се задоволни по последните објави на актерите.

Имено откако се роди Василиј тие безрезервно се посветени на неговото чување па често знаат во јавност да се пожалат дека им фали сон но и дека денот им е исполнет со плач.

Како изгледа еден ден низ две фотографии на тазе родителите видете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------