Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Секогаш изгледала убаво но во последно време претера со пластика, обожавателите ја...

Секогаш изгледала убаво но во последно време претера со пластика, обожавателите ја искритикуваа Неда Украден (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Пејачката Неда Украден од секогаш важела за модерна и згодна пејачка на балканската сцена а често знаат да ја споредат и со Тина Тарнер.

Постојано е во чекор со модата но и секогаш актуелна со модерен и тренди звук на своите нови хитови.

Има армија на фанови кои во последно време иако генерално ја поддржуваат во се овој пад дел од нив решија и малку јавно да ја опоменат дека не треба да продолжи со пластични операции и корекции затоа што почнува да им изгледна вештачки.

Дали Неда ќе ги послуша и што ќе прокоментира на ова во некоја следна прилика…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------