Home INFO Секогаш кога мажот заглавува во тоалет, таа му го исклучува интернетот, еве...

Секогаш кога мажот заглавува во тоалет, таа му го исклучува интернетот, еве зошто!

реклама:G Natural

Оваа приказна споделена на интернет,стана вистински хит.

Една неодамна омажена жена раскажува дека секогаш кога нејзиниот сопруг ќе влезе в тоалет, таа му ја гаси ви-фи врската, оти премногу време минувал внатре.

Таа е убедена дека тој со часови седи во тоалетот, за да ги избегне семејните обврски. Според пишувањата, тие двајца имаат и мали бебиња.

– Секојпат кога ќе побарам нешто од него, тој оди в тоалет. Просечната „сесија“ му трае 25 минути, па јас морам сама да вршам 80 отсто од обврските околу децата, додава жената.

Поради тоа, кога сопругот ќе се задржи повеќе од 10 минути заклучен в тоалет, таа му го исклучува интернетот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------