Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive СЕКСИ БАРБИКА: Оваа фотка на Јелена Карлеуша може слободно да се најде...

СЕКСИ БАРБИКА: Оваа фотка на Јелена Карлеуша може слободно да се најде во еротски магазин (фото)

реклама:Лето во Банско

Додека нејзиниот сопруг Душко ужива со жерките на омор Јелена Карлеуша се занимава сама во својот двор во вилата која што ја купија пред една година.

Очигледно досадните денови Карлеуша решила да ги замени со фотографирање во најразлични пози и со тоа да ги занимава и возбудува своите следбеници.

Па така и овој нов ден Јелена со уште една нова секси фотка и бикини со ремен „Барби“ направи хаос на социјалните мрежи…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------