Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive СЕКСИ ФОТО: Облечена во скафандер на кои му фалат предните делови ги...

СЕКСИ ФОТО: Облечена во скафандер на кои му фалат предните делови ги откри сите интимни детали на Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

И повторно меѓу личностите за кои највеќе се пишува и коментира на балканските медиуми е Јелена Карлеуша.

Таа објави нови фотки на својот Инстаграм и предизвика лавина од реакции и коментари.

Овој пат сите се во шок од новиот стајлинг и креацијата која што таа ја носи, а скафандерот кој што го носи сигурно не го облекла за да ја згрее 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------