Home INFO Секси облека и лимузина! Снаата и ќерката на Цеца лудуваат во Белград...

Секси облека и лимузина! Снаата и ќерката на Цеца лудуваат во Белград (видео)

реклама:G Natural

Кон крајот на Ноември ќе се одржи свадбената веселба на Богдана и Вељко Ражњатовиќ.

Снаата на Цеца е во блажена состојба, а по традиција, пред свадбата нејзините најблиски и приредија моминска вечер.

Неколку девојки меѓу кои и Анастасија Ражњатовиќ, сестрите на Богдана и најблиските пријателки, облечени во свилени наметки во лимузина ја започнаа прославата.

Анастасија на својот Инстаграм профил сподели приказни од веселбата, од кои може да се забележи дека девојките особено се потрудиле моминската вечер да биде посебна!

Дел од атмосферата можете да видите ОВДЕ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------