Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Секси во сите пози, Јелена Карлеуша како баклава за туристите во Турција...

Секси во сите пози, Јелена Карлеуша како баклава за туристите во Турција (фото)

реклама:G Natural

Излишно е било што да се прокоментира за Јелена Карлеуша и нејзините фотографии ова лето кои таа ги објавува на нејзиниот Инстаграм постојано.

Пејачката секојдневно во нјразлични пози и секси изданија ги полудува фановите, а од нејзиниот одмор во Турција каде што е по втор пат издвојуваме…

View this post on Instagram

Neon vibes #endlesssummer

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

People will talk… let them talk… 🦁

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Günaydın 🇹🇷Good morning ☀️ 🌊

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

😏🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------