Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сексипил на најјако, ќе распукаат бикините на Јелена Карлеуша, фановите во транс...

Сексипил на најјако, ќе распукаат бикините на Јелена Карлеуша, фановите во транс (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Нема стоп за Јелена Карлеуша што се однесува до секојдневните секси фотки кои таа ги објавува на своот Инстаграм профил.

Позирајки во својот двор од вилата во Белград таа објави неколку провокативни фотки во бикини кои никого не оставија рамнодушен…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------