Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сексипил на најјако, ќе распукаат бикините на Јелена Карлеуша, фановите во транс...

Сексипил на најјако, ќе распукаат бикините на Јелена Карлеуша, фановите во транс (фото)

реклама:4U PHARMA

Нема стоп за Јелена Карлеуша што се однесува до секојдневните секси фотки кои таа ги објавува на своот Инстаграм профил.

Позирајки во својот двор од вилата во Белград таа објави неколку провокативни фотки во бикини кои никого не оставија рамнодушен…

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------