Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сексипилната Емили Ратајковски се породи пред неколку часа и веќе објави фотка...

Сексипилната Емили Ратајковски се породи пред неколку часа и веќе објави фотка додека го дои синчето (фото)

реклама:G Natural

Сексипилната и контраверзна манекенка Емили Ратајковски се породи на 8ми март и веќе го објави своето синче на Инстаграм како го дои.

За време на бременоста имавме можност да видиме куп фотографии и секси едиторијали на манекенката кој споделуваше буквално се со следбениците.

ДОредојде на Силвестер му покажаа над 3 милиони фанови со лајк на фотографијата од Емили…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------