Home INFO Селфи- спот и емотивен текст: Слушнете ја „Јас имам некој“на Слаткаристика и...

Селфи- спот и емотивен текст: Слушнете ја „Јас имам некој“на Слаткаристика и уживајте

реклама:Велигден со Стаф

Познатиот рапер изненади многумина со новата песна „Јас имам некој“…

“Ова е мојата најкултурна песна”, напиша Слаткаристика на социјалните мрежи.

За новата нумера тој сними и вертикален видеоспот, односно селфи-спот, кој во моментов е поприлично актуелен кај јавните личности ширум светот.

“Песната ќе им даде љубов и на оние луѓе кои и сами не се сакаат … Песната ќе ве натера да си го пронајдете вашиот животен сопатник ..Цел живот мој фаворит од македонската естрада … 1 & ONLY Marko Marinkovik ” – ова се само дел од коментарите на фановите кои ги воодушеви новиот хит.

Слушнете ја „Јас имам некој“ и уживајте!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------