Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Селфито на Северина ја издаде во намерата?! (фото)

Селфито на Северина ја издаде во намерата?! (фото)

реклама:G Natural

Веќе неколку месеци Северина не открива ништо за својот љубовен живот и во каков однос е со нејзиниот сопруг Игор со кој на почетокот од пандемијата се скараа и таа се врати во Хрватска а тој остана во Србија.

Но она што го шпекулираат балканските медиуми беше поттикнато од последното селфи на пејачката кое таа го објави на својот инстаграм профил.

И додека на него може да се забележи убавото лице на Севе во позадина на сенката може да се види куфер, па тоа веднаш ги поттикна медиумите на балканот да шпекулираат дека таа можеби ќе патува назад во Србија.

Но за сега се е само шпекулација бидејки и по овие гласини Севе молчи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------