Home INFO Семејството не го прифати како жена! Таткото на Кајли Џенер се сели...

Семејството не го прифати како жена! Таткото на Кајли Џенер се сели во Аврсталија! Еве што ќе работи таму

реклама:Лето во Банско

Константните критики кои секојдневно ги добива откако го промени полот, Крис Џенер, сега Кејтлин, таткото на Кајли и Кендал Џенер одлучи да се пресели.

Се шпекулира дека Кејтлин не можела да ги издржи критиките од семејството кое никако не успеало да ја прифати промената на полот, па прифатила учество во реално шоу во Аврстралија.

Џенер ќе инкасира 650 000 доалри само за влез во реалното шоу.

View this post on Instagram

Happy birthday @kyliejenner

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------