Home INFO Семејството Бекам се проширува? Викторија е подготвена за ново бебе!

Семејството Бекам се проширува? Викторија е подготвена за ново бебе!

реклама:G Natural

Викторија Бекам е подготвена за ново бебе, и тоа што поскоро!

Иако има четири деца за кои ќе мора сама да се грижи кога нејзиниот сопруг службено, на подолг период ќе престојува во Америка, бившата Спајсица сепак инсистирала на проширување на семејството.

– Викторија буквално го преколнува Дејвид да имаат уште едно дете пред тој да се пресели во Америка! Верува дека со тоа семејството уште повеќе ќе се зближи, открива близок извор за британски магазин.

Бекамови имаат четири деца, 19 годипниот Бруклин, 16 годишниот Ромео, 13 годишниот Круз и 7 годишната Харпер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------