Home INFO Севе ги поздрави Македонците од карантин, еве како! (видео)

Севе ги поздрави Македонците од карантин, еве како! (видео)

реклама:G Natural

Под кратенката и со хаштаг СеВеТеВе хрватската пејачка Северина постојано ги изненадува своите фанови на Инстаграм и им ги прави интересни карантинските денови.

Имено пејачката покрај секојдневните сториња се дружи со нив и во уклучување во живо а во последното вклучувања им направи вистинско изненадување.

Со проздрав до цел балкан па и Македонија таа ја испеа „Италијана“ со својот бенд во живо и им порача да се облечат убаво, да се опуштат и да уживаат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------