Home INFO Жени дали би се осудиле да го облечете ова? Карлеуша ги разгоре...

Жени дали би се осудиле да го облечете ова? Карлеуша ги разгоре фановите

реклама:G Natural

Кога Јелена Карлеуша е во карантин тоа значи дека сите фанови треба да очекуваат „бомбардирање“ од селфиња, сториња и многу секси комбинации.

Во нејзината последна објава денеска таа ги „запали“ фановите со бел секси фустан кој што не секоја девојка би се осудила да го облече.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------