Home INFO Жени дали би се осудиле да го облечете ова? Карлеуша ги разгоре...

Жени дали би се осудиле да го облечете ова? Карлеуша ги разгоре фановите

SHARE

Кога Јелена Карлеуша е во карантин тоа значи дека сите фанови треба да очекуваат „бомбардирање“ од селфиња, сториња и многу секси комбинации.

Во нејзината последна објава денеска таа ги „запали“ фановите со бел секси фустан кој што не секоја девојка би се осудила да го облече.

РЕКЛАМИ:
Loading...