Home INFO Северина ги распамети фановите!Ќе успеете ли да го изгледате нејзиното видео без...

Северина ги распамети фановите!Ќе успеете ли да го изгледате нејзиното видео без да заплачете?

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина е мајка на малиот Александар, кој го доби во врската со српскиот бизнисмен Милан.

По судските борби за старателство над детето, кои јавноста будно ги следеше, Севе ја изненади публиката со песна посветена на нејзиниот син.

Баладата е премногу емотивна, како текстот така и видеото.

„Rođeno moje“,е прогласена за најемотивна и најубава балада до сега од тимот кој што работи со пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------