Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина ги разнежни фановите и објави фотка со синот Александар и нивниот...

Северина ги разнежни фановите и објави фотка со синот Александар и нивниот заеднички одмор (фото)

реклама:Лето во Банско

Откако се рати од Малдивите, хрватската пејачка Северина замина на уште еден одмор но овој пат заедно со својот син Александар.

Тие уживаат во заедничките моменти на Плитвичките езера код каде пејачката објави фотки на Инстаграм и ги разнежни фановите.

„Ако не знаете како, набљудувајте ги феномените на природата, тоа ќе ви даде јасни одговори и инспирација“, Севе го цитираше Никола Тесла под објавата на својот профил.

„Плитвичките езера се рај на земјата“, додаде таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------