Home INFO Северина ги спакува куферите и замина во Грција, еве со кого!

Северина ги спакува куферите и замина во Грција, еве со кого!

реклама:G Natural

Откако го загуби старателството над својот син, хрватската пејачка Северина по секоја цена се труди да ужива во животот.

Таа со својот сопруг Игор и неговите родители Драган и Олга Којиќ се одмара во Грција.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“