Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина покажа колку мајчинството може да те натера на несекојдневни ситуации (видео)

Северина покажа колку мајчинството може да те натера на несекојдневни ситуации (видео)

реклама:G Natural

Пред некој ден на својот инстаграм профил Северина објави интересно видео каде што ја исполнува големата желба на својот син Александар и оди од врата до врата замолувајки ги родителите на неговите другарчиња да ги пуштат организирано да дојдат на нејзин концерт.

И бидејки тоа Северина лично го прави реакцијата на родителите е интересна но и одобренијата беа очекувани со оглед на тоа дека Севе лично доаѓа во нивниот двор.

Ова е уште еден доказ дека ништо неможе да ја запре мајката за да ги оствари желбите на своето дете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------