Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина објави слика со нов маж на плажа, се шпекулира дека е...

Северина објави слика со нов маж на плажа, се шпекулира дека е новиот дечко, но таа вели…

реклама:G Natural

Додека сеуште не стивнуваат инфомациите низ медиумите на балканов за разводот на Северина, таа продолжува да ги изненадува своите фанови и следбеници со нови интересни информации од нејзиното секојдневие ова лето кое што е богам исполнето со многу дружби и палавштини на плажа.

Но како се ближи есента очигледно и Севе се подготвува за нов материјал што се однесува до музичката кариера.

Таа во моментов е во Црна Гора заедно со својот продуцент Филип Милетиќ со кој го осмслува својот проект додека се разладуваат на плажа, а објавувајки заедничка слика веднаш предизвика куп коментари дека можеби меѓу нив има и нешто повеќе од професионална соработка.

Таа на зедничката фотка кае што се во бикини напиша:
– Мојот продуцент е подобар од твојот, бидејќи хитовите не лажат. Луштица, дали си подготвен?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------