Home INFO Шминкерката на Бред Пит во солзи, тој и направи вистинско изненадување (видео)

Шминкерката на Бред Пит во солзи, тој и направи вистинско изненадување (видео)

реклама:G Natural

Џин Блек е долгогодишна шминкерка и пријателка на познатиот актер Бред Пит, тој за неа вели дека му е како сестра и долги години се пријатели.

Кога таа репила да замине на 3 недели на пат ги оставила Дру и Џонатан Скот во склоп на нивната емисија да и ја реновираат гаражата.

Но кога тоа го забележал Бред решил да и приреди вистинско изненадување, па со екипата од тимот на шоуто наместо само гаражата и ја ренвирале целата куќа.

Кога Џин се вратила не можела да поверува и да ги скрие солзите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------