Home INFO Шокантно: Ким Кардашијан призна како го снимала домашното порно видео

Шокантно: Ким Кардашијан призна како го снимала домашното порно видео

реклама:G Natural

Зборувајки повторно за порно снимката и навраќајки се на периодот кога имала 20 години, Ким Кардашијан во нивното реално шоу признаla детали кои до сега ги нема споделено а со тоа ги стави своите фанови во шок.

Имено таа изјави дека во тој период била на екстази многу често, па така кога прв пат се мажела со продуцентот Дамон Томас, а и кога го снимила порно видеото со музичарот Реј Џи ја користела оваа дрога.

Ова шокантно признание предизвика лавина негативни коментари за старлетата, која што токму по излегувањето во јавност на овој порно материјал се стекна со светска слава.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------