Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Шпекулациите не престанyваат за разделбата на Џенифер Лопез и Бен Афлек, папараците...

Шпекулациите не престанyваат за разделбата на Џенифер Лопез и Бен Афлек, папараците ги фатија по месец дена заедно (фото)

реклама:G Natural

Не престануваат шпекулациите за повторната разделба на Џенифер Лопез и Бен Афлек кои очигледно повторно се во љубовна криза.

По неколкуте скандали во јавност и расправии тие се повторно забележани заедно на паркинг.

Имено парод по еден месец изолација од медиумите повторно се фотографирани на паркинг во Лос Анџелес како одат на настан каде што настапуваат нивните деца.

Дошле одделно и не се поздравиле но кусо разговарале а она што сеуште е очигледно се нивните бурми на рацете кои сеуште ги носат.

Лопез и Афлек почнаа да се забавуваат во 2002 година и се свршија подоцна истата година. Сепак, парот се раздели во 2004 година откога ја одложи својата венчавка една година претходно. По години разделба, Лопез и Афлек, конечно, се обединија во 2021 година и се венчаа во 2022 година.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------