Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Што би рекле старите „Очи истера“: Славица Ќуктераш со повреда на окото...

Што би рекле старите „Очи истера“: Славица Ќуктераш со повреда на окото заврши во бoлница (фото)

реклама:G Natural

Сеуште не е познато како но вчера во својот дом Славица Ќуктераш го повредила своето око и била префрлена во Клиничкиот центар за очни болести во Нови Сад.

Откако и е дадена потребната нега таа била пуштена на домашно лекување.

Пејачката веднаш објави фотка на социјалните мрежи од нејзиното око во завој а под сликата додаде:

„Дури сега болката малку попушти … Едноока“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------