Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Што ли ќе каже кралицата, Меган Маркл гостуваше во шоуто на Елен...

Што ли ќе каже кралицата, Меган Маркл гостуваше во шоуто на Елен Деџенерис и откри куп приватни работи (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Присетувајки се на својата актерска кариера но и говорејки за своето секојдневие како мајка Меган Маркл повторно го привлече светското внимание а и го размрда кралското семејство откривајки неколку приватни работи.

Меган Маркл ги избегнува интервјуата и внимателно избира кому да ги даде.

Сепак, таа се приклучи и на онлајн самитот на Њујорк Тајмс во вторникот, каде што зборувала за нејзиниот живот, постапки и семејството.

Војвотката за прв пат проговори и за тужбата против британски Дејли Мејл.

Меган го тужела британскиот таблоид за нарушување на приватноста со објавување на приватно писмо што го испратила до нејзиниот татко Томас Маркл, а судот пресуди во нејзина корист.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------