Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Што ли снима Цеца?! Во чипкана хаљина неодолива и секси Цеца Ражнатовиќ...

Што ли снима Цеца?! Во чипкана хаљина неодолива и секси Цеца Ражнатовиќ направи нови фотки (фото+видео)

реклама:G Natural

Светлана Ражнатовиќ минатата 2020 година како и сите пејачи ја помина повеќе со семејството па немаше прилика да снима нешто ново. Но со оглед на нејзината објава на Инстаграм очигледно баш работно и започнала новата 2021-ва.

Таа со своите фанови сподели видео и фотографии како нешто снима т.е прави фото сесија но не откри за што иако сите ја прашуваа тоа.

Сепак и овој пат таа ги воодушеви своите фанови со нејзиниот изглед па доби бријни коментари колку е неодолива и секси.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------