Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Си направи роденден сама за себе Јелена Карлеуша со неверојатен стајлинг ...

Си направи роденден сама за себе Јелена Карлеуша со неверојатен стајлинг се сликше и бањаше во својот базен (фото+видео)

реклама:Велигден со Стаф

Како што и самата додаде заради обврските и пандемијата Јелена Карлеуша оваа година ршила својот роденден да го прослави сама со себе, односно да си се облече, среди, слика, пробања и се тоа да го сподели со своите следбеници на Инстаграм.

Во син густан како од бајките и торта со сина боја и сирена на неа, по фото есијата таа заплива во својот базен само без тортата, еве што излезе на крајот…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------