Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Синот на Аца Лукас ќе стане таксист

Синот на Аца Лукас ќе стане таксист

реклама:G Natural

Откако медиумите пишуваа Аца Лукас се јави со своја изјава дека неговите деца се воспитани и дека сакаат да заработат самостојно а не на негов грб.

Тој ги поддржува постојано во нивните одлуки, па така од неодамна неговата ќерка започна да работи како шминкерка, а во моментов неговиот син Лазар чека да го ваботат како таксист.

Аца на смеа вели дека нема да го запослат бидејки е син на најголемиот фолкер, но сеуште не се знае.

Тој е горд на своите деца дека сакаат да бидат самостојни а се разбира дека секогаш најголемата поддршка ќе ја имаат од него, вели Лукас.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------