Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Синот на Цеца забелележан на аеродром, Вељјко Ражнатовиќ отпатува за Русија

Синот на Цеца забелележан на аеродром, Вељјко Ражнатовиќ отпатува за Русија

реклама:ХитКујна канал

Синот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ утринава бил забележан на аеродромот во Белград каде спакуван со куферите чекал да летне за Русија каде што го очекува бокс турнир.

Вељко долги години се занимава и се натпреварува во бокс и по сите противења на неговата мајка тој продолжува да се натпреварува интерационално.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“
Loading...