Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Синот на Цеца забелележан на аеродром, Вељјко Ражнатовиќ отпатува за Русија

Синот на Цеца забелележан на аеродром, Вељјко Ражнатовиќ отпатува за Русија

реклама:G Natural

Синот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ утринава бил забележан на аеродромот во Белград каде спакуван со куферите чекал да летне за Русија каде што го очекува бокс турнир.

Вељко долги години се занимава и се натпреварува во бокс и по сите противења на неговата мајка тој продолжува да се натпреварува интерационално.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------