Home INFO Сите на едно место: Анастасија Ражњатовиќ славеше роденден, Цеца го запозна зетот...

Сите на едно место: Анастасија Ражњатовиќ славеше роденден, Цеца го запозна зетот (видео)

реклама:Лето во Банско

Младата српска пејачка Анастасија Ражњатовиќ го прослави својот 24 ти роденден, а по тој повод, од Шпанија пристигна нејзиното ново момче, фудбалерот Немања Гудељ.

Друштво на Немања му правеле неговиот брат, сестра и мајка.

Семејствата Ражњатовиќ и Гудељ првпат официјално се запознале и заеднички го прославиле роденденот на Анастасија во раскошната вила на Дедиње.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------