Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сите се богињи на сцена но еве како изгледаат Анастасија Ражнатовиќ, Беквалац...

Сите се богињи на сцена но еве како изгледаат Анастасија Ражнатовиќ, Беквалац и Милица без фул шминка и луксузна облека (фото)

реклама:G Natural

Во време на пандемија изминатава година веќе се научивме секојдневно да ги гледаме сите балкански и светски ѕвезди во „кежуал“ варијанта и домашно опуштени без фризури и шминка.

Она што последно на оваа тема го објавија на своите Инстаграм профили Анастасија Ражнатовиќ, Милица Павловиќ и Наташа Беквалац ви го пренесуваме во колажот од нивните фотки во природно домашно издание.

Како ви се допаѓаат кога се природни?

Анастасија , Милица и Наташа без шминка

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------