Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сите се прашуваат што е со градите на Милица Павловиќ, од тесниот...

Сите се прашуваат што е со градите на Милица Павловиќ, од тесниот фустан за малку ќе излетаа (видео)

реклама:Лето во Банско

Минатите денови на социјалните мрежи во трендинг е видеото од пејачката Милица Павловиќ каде што во тесен кожен фустан едвај успева да ги задржи градите.

Таа на настап во Германија облекла претесен фустан за својот настап кој очигледно и создал главоболка за време на изведбата на своите хитови.

Публиката остана зачудена од изгледот на нејзините гради кој од што се стегнати секој момент се очекува да излетаат.

Како изгледа тоа видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------