Home INFO Сите во Катар, Карлеуша во Дубаи! Купува необични модни парчиња (видео)

Сите во Катар, Карлеуша во Дубаи! Купува необични модни парчиња (видео)

реклама:Лето во Банско

Додека внманието на целата светска јавност е насочено кон Катар, каде се одржува светското фудбалско првенство, српската пејачка Јелена Карлеуша реши да наполни батериите во Дубаи.

Таа ги почести фановите со неколку приказни на Инстаграм, меѓу кои и видео од продавница каде пејачката одлучила да пазарува.

Карлеуша презентираше интересни модни парчиња од познат бренд, кои веројатно многу скоро ќе ги видиме и на неа!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------