Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Скандалот заврши со дисквалификација, учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ измарширана од шоуто...

Скандалот заврши со дисквалификација, учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ измарширана од шоуто (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Дека некогаш и анти рекламата е добра реклама на своја кожа ќе осети натпреварувачката во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ Вања Кнежевиќ.

Откако во шоуто од страна на коментарите на жирито т.е. највеќе од Јелена Карлеуша доживеала „психолошка злоупотреба“ како што ги обвинува таа, на социјалните мрежи се појавија куп коментари со најразлична содржина.

Дел од нив со поддршка за Вања и голем дел негативни кон Јелена.

Заради објавите на Инстаграм кои ги кршат правилата на ова музичко шоу продукцијата одлучила да ја дисквалификува натпреварувачката, но сепак на својот официјален Јутјуб канал го објавија видеото со настапот и коментарите на Вања за да може да се погледне за што точно станува збор….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------