Home INFO Скроз гола само со сребрени чизми, Јелена Карлеуша направи покос на Инстаграм...

Скроз гола само со сребрени чизми, Јелена Карлеуша направи покос на Инстаграм (фото+16)

реклама:Велигден со Стаф

Скандалозната пејачка Јелена Карлеуша со нови провокативни фотографии го запали Инстаграм, во нејзината нова објава има само сребрени чизми. Таа позира скроз гола а по кој повод сеуште не открива.

Ова се новите голи фотки на Карлеуша кои никого не оставија рамнодушен…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------