Home INFO Слики од Џони Деп ја згрозија јавноста: Се дрогираше со денови,...

Слики од Џони Деп ја згрозија јавноста: Се дрогираше со денови, тврди Амбер Херд (фото)

реклама:Лето во Банско

Судскиот спор помеѓу Џони Деп и Амбер Херд е во тек, а на вториод ден од сведочењето, актерката покажа фотографии направени откако Деп конзумирал дрога.

фотографија што ја покажа, тврди таа, е направена на остров каде што летувале. Таа тврди дека бил „нормален“ на почетокот на тоа лето, но дека сѐ се променило кога почнал да се дружи со својот пријател Пол Бетани.

Таа пред судот презентирала и фотографија која наводно била направена на 22 март 2013 година откако тој „се обидел да ја запали сликата на нејзиното поранешно момче“. Во сведочењето еден ден претходно, таа откри дека Деп ја обвинил дека го изневерувала со тој поранешен партнер.

Според изјавите на Амбер, Деп постојано се дрогирал неколку дена. „Ќе се уништи себеси, ќе му требаат неколку дена, а потоа ќе започне „чист“ период бидејќи ќе се чувствува лошо“, тврди Херд.

Деп и бара отштета од 50 милиони долари, а Херд го тужи во исто време барајќи отштета од 100 милиони долари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------