Home INFO Слушнете ја новата песна на Северина и Азис (видео)

Слушнете ја новата песна на Северина и Азис (видео)

реклама:Велигден со Стаф

На Јутјуб платформата денес беше премиерата на новиот видео запис за дуетот помеѓу Северина и Азис, “Fališ mi”.

Со оглед на позитивните коментари за песната, нема сомнеж дека ова ќе биде нов регионален хит!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------